Geoblog.pl    keyla    Podróże    Uskrzydlony Beskid    powrót znów po nocy

powrót znów po nocy

Polska, Gdynia

Powrót do domu okazał się ciężki nie tylko ze względu na nocną porę. To chyba przypadłość wszystkich ludzi kochających wolność i przestrzeń… tęsknota za jednym i za drugim wgryza się i wpełza pod skórę… mrowi, świerzbi i swędzi przypominając o sobie w każdym możliwym momencie. Aż w końcu ukoi się ją kolejnym wyjazdem, kolejnym wyrwaniem się z codzienności, kolejną falą radości wypełniającą ciało, gdy dookoła niczym nie skrępowana przestrzeń, a wolność wypełnia płuca i miesza się z krwią jak narkotyk…

To mój pierwszy wyjazd ze skrzydłem. Ale już wiem, że jest dla mnie początkiem. Obietnicą. Oby Los pozwolił się jej spełnić…

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

BPE
BPE - 2010-09-19 16:40
byłam tam na poczatku lipca, patrzyłam i zazdrościłam tym wszystkim czekającym na swój lot............szkoda, ze nie trafiłam na Ciebie :-))

keyla - 2010-09-19 19:04
może jeszcze sie uda nam spotkać tam, na startowisku :) pogadam z Mikołajem to weźmie ze sobą tandem:)

Jacek - 2010-09-27 21:10
Kasia, Kasia, Kasia, Kasia.... Ty oszustko. Obiecałaś zadzwonić, gdy będziesz na glajty jechać. O śląsk zahaczyć, odwiedzić "longierbienskich" znajomych... Kasia, Kasia, Kasia - źle zrobiłaś dziewczyno. Źle!!! A może masz za dużo i fajniejszych znajomych? I pomyśleć, że ja Ci Lube chciałem nagrywać... ;-)

keyla - 2010-09-27 21:56
dzwonilam dzwonilam dzwonilam... ale ktos nie odbieral telefonu!!! :P
wiec poczulam sie niechciana i po kolejnej probie nie chcialam byc juz natretna.. :P

chlopaku longierski, tesknie za waszym towarzystwem!

Jacek - 2010-10-04 23:46
..."natrętna"??? Nie zadbałaś o własny interes! Liczyłem na tą wizytę. Może i wyglądam na troglodytę, ale też mam uczucia... ;-) OK. Poprawimy to przy okazji. Może ja w najbliższym czasie zahaczę o pomorze... Tymczasem pozdrawiam ze słonecznego śląska. Pamiętający (lecz już odpamiętliwiony) Jacek

Jacek - 2010-10-04 23:48
... i dodam jeszcze, że sms-y potrafię odebrać... To też sposób na brak łączności telefonicznej ;-P

keyla - 2010-10-05 00:24
dobra dobra :)
ale jutro zadzwonie to sobie pogadamy, moj ty uczuciowy, arktyczny troglodyto :D

Kasia Huzarska
Zasoby: 521 wpisów521 429 komentarzy429 3557 zdjęć3557 6 plików multimedialnych6

07.10.2019 - 09.10.2021

23.06.2017 - 01.07.2017